PRACA

Poszukiwany Handlowiec

Firma: Studio Kwadrat

Stanowisko: Handlowiec

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2017-03-16

Branża: Grafika / Fotografia / Kreacja, Informatyka / Internet, Internet / E-Commerce, Języki obce

Rodzaj: Praca stała

OPIS FIRMY:

Poszukiwany kreatywny handlowiec interesujący się modą, fotografią.

Praca we Wrocławiu.
Jeśli jesteś kreatywny/a i chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij CV.
STUDIO KWADRAT FOTOGRAFIA PROFESJONALNA

OPIS STANOWISKA:

  • pozyskiwanie klientów
  • działania PR
  • obserwowanie obecnych trendów

OCZEKUJEMY:

  • kreatywności

OFERUJEMY:

  • stałe wynagrodzenie + prowizję od sprzedaży

DANE KONTAKTOWE:

Studio Kwadrat – fotografia profesjonalna
ul. Popowicka 28, 54-237 Wrocław
biuro@studio-kwadrat.pl

moncler outlet moncler outlet online peuterey outlet peuterey outlet online moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet piumini moncler outlet piumini moncler outlet piumini moncler outlet piumini moncler outlet parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher moncler sito ufficiale moncler sito ufficiale outlet hogan online outlet hogan online outlet hogan online outlet hogan online